,,Mosty. Letnia szkoła kultur i tradycji”

,,Mosty. Letnia szkoła kultur i tradycji”

06/07/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Sztolnia Królowa Luiza zaprasza do Parku 12C na wyjątkowe wakacyjne warsztaty dla rodzin polskich i ukraińskich organizowane w ramach projektu „Mosty. Letnia szkoła kultur i tradycji”. Projekt to świetna wakacyjna alternatywa dla dzieci i rodzin, które nie mogą w tym roku wyjechać na wakacje lub spędzą większą część lata w mieście.

Co się będzie działo?

W każdą sobotę wakacji od początku lipca, tj. od: 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08, 20.08, 27.08, 03.09, w godzinach od 13.00 do 18.00 w przestrzeni Parku 12C Sztolni Królowa Luiza zapraszamy na: warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, kreatywne, muzyczno-ruchowe i językowe.

Warsztaty będą miały otwartą formułę, dostosowaną do różnych grup wiekowych i będą prowadzone przez wykwalifikowanych edukatorów. Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych bez konieczności wcześniejszych zapisów. Każdy kolejny warsztat będzie dotyczył innego zagadnienia.

Najmłodsi będą mieli okazję rozwinąć twórcze myślenie, poszukać własnej formy wyrazu, a czas spędzony w rodzinnej atmosferze dostarczy im nowych wspaniałych przeżyć i doświadczeń. Nieocenioną rolę w tym zakresie będą mieć również przygodowe place zabaw i cała edukacyjno-rekreacyjna strefa Parku 12 C w przestrzeni, którego zaplanowano realizację projektu.

Bieżące informacje na temat przebiegu projektu oraz harmonogram warsztatów będą dostępne na stronie: www.sztolnialuiza.pl oraz w mediach społecznościowych na profilu: @sztolnialuiza.

Projekt dofinansowany jest ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

mgw