Mundial w Multikinie

Mundial w Multikinie

29/11/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Tego meczu nie można przegapić! Już jutro, w środę 30 listopada, Polacy zmierzą się z reprezentacją Argentyny, w ramach mundialowych rozgrywek w fazie grupowej.  Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na transmisję tego sportowego wydarzenia w zabrzańskim Multikinie!

Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

To będzie trzeci mecz naszej drużyny na mistrzostwach w Katarze. Początek o godz. 20.00, ale w Multikinie transmisja rozpocznie się kilkanaście minut wcześniej, o godz. 19.40.

Zapraszamy do kibicowania i obejrzenia wszystkich rozgrywek Polaków na Mundialu w naszym kinie! – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. Więcej informacji na www.multikino.pl.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na transmisję meczu Polski z Argentyną, którą obejrzeć można na wielkim ekranie w Multikinie już jutro, w środę, 30 listopada. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które dziś, 29 listopada do godziny 22.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Polacy na Mundialu w Multikinie”.