Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu z godłem „Teraz Polska”

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu z godłem „Teraz Polska”

30/05/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Teraz PolskaMuzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zostało uhonorowane Godłem „Teraz Polska” w trakcie finału 33. edycji konkursu. Zabrzańskie Muzeum zostało laureatem Godła „Teraz Polska” w kategorii usługi za wydobywanie atrakcji i unikatową ofertę Kopalni Guido i Sztolni Królowa Luiza. Znalazło się w gronie zaledwie 22 firm z całego kraju, które uzyskały prawo oznaczenia Godłem swoich produktów, usług i innowacji. Uroczystość odbyła się w poniedziałek, 29 maja 2023 r. w Belwederze, a towarzyszyła mu uroczysta gala w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

„Teraz Polska” dla produktów i usług to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” to symbol zaufania, najwyższej jakości i krajowego pochodzenia. Dotychczas przeprowadzono ponad trzydzieści edycji Konkursu, w których wzięło udział ponad 5000 przedsiębiorstw. Kapituła Godła pod kierunkiem prof. Michała Kleibera wyłoniła już ponad 750 laureatów, którzy mogą posługiwać się Godłem „Teraz Polska”.

Godło „Teraz Polska” to też jedna z najsilniejszych marek w kraju, która łączy w sobie najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie wartości najbardziej pożądane przez polskich konsumentów, co potwierdzają wyniki badań przeprowadzone przez ASM Research Solutions Strategy w październiku 2022 roku.