Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej – Kwiaty na kamieniach

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej – Kwiaty na kamieniach

30/05/2023 Wyłączono przez admin

3-4 czerwca po raz XXXIII w Bytomskim Centrum Kultury – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej – Kwiaty na kamieniach! Tegoroczna edycja to dwa dni wypełnione poezją śpiewaną.

becek3 czerwca (sobota), godz. 17.00 – Koncert: 3 Bardów

Gospodarzem koncertu i jednym z trzech bardów będzie pomysłodawca i organizator „Kwiatów” –  Wiesław Ciecieręga. Obok niego na scenie wystąpią: Przemysław Wróblewski z Krakowa oraz Dawid Gębala z Wrocławia. Muzycy zaprezentują program złożony z utworów własnego autorstwa, a towarzyszyć będą im jedynie dźwięki gitary. Bilety: 25 zł.

4 czerwca (niedziela), godz. 18.00 – Recital Joanny Trzepiecińskiej

Aktorka Teatru Polskiego w Warszawie wystąpi z programem „Jak wybrnąć z gafy”. Składają się na niego utwory zwane perłami polskiego kabaretu autorstwa m.in. Kabaretu Starszych Panów. Artystce będzie towarzyszyć jazzman i pianista – Bogdan Hołownia. Koncert poprzedzi występ laureatów Festiwalu, którzy przyjadą do Bytomia z całej Polski. Bilety: 50 zł.

W kasie Bytomskiego Centrum Kultury można zakupić w cenie 60 zł karnet, dzięki któremu można wziąć udział w obu festiwalowych wydarzeniach.

Szczegółowe informacje: www.becek.pl . Bilety: www.kupbilecik.pl oraz www.becek.pl