Muzyczne lato w sercu miasta

Muzyczne lato w sercu miasta

10/05/2024 Wyłączono przez Maja Girycka

Już po raz czwarty w centrum Zabrza, na parkingu CH Platan, rozbrzmi muzyka podczas letniej edycji Zabrze Summer Festivalu. Tegoroczna odsłona wydarzenia zapowiada się wyjątkowo, a na scenie pojawią się czołowi artyści estradowi. Czekają nas trzy koncerty –  pierwszy z nich odbędzie się 6 lipca, a kolejne 10 oraz 31 sierpnia. Pełen line-up tegorocznego Zabrze Summer Festivalu nie jest jeszcze znany, ale wiemy, że 10 sierpnia na scenie zagości GIBBS, natomiast na zakończenie wakacji, a są to prawdziwe gwiazdy klubowej sceny muzycznej – Westbam, Clubbasse, C-BOOL!

Summer Festival to impreza muzyczna, składająca się z cyklu letnich koncertów plenerowych, odbywająca się w doskonałej lokalizacji – sercu miasta tj. parkingu CH Platan. Festiwal skierowany jest do mieszkańców Zabrza oraz miast ościennych. Wstęp dla uczestników imprez jest bezpłatny.

Oprócz czołowych, polskich artystów estradowych, festiwal ma w ofercie wiele innych atrakcji, przygotowanych z myślą o całych rodzinach: występy lokalnych gwiazd muzycznych/tanecznych, konkursy, miasteczko rozrywki z dmuchańcami, kramy z atrakcjami oraz punkty gastronomiczne.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczna edycja Zabrze Summer Festivalu była rekordowa pod względem liczby uczestników. Pod sceną zlokalizowaną na parkingu Centrum Handlowego Platan bawiło się bowiem łącznie na czterech koncertach ponad 90 000 ludzi! To aż o 20 000 więcej niż w 2022 roku. Doskonale obrazuje to, jak impreza – a w tym roku czeka nas już jej czwarta edycja – zdobywa sympatię odwiedzających. 

Zapraszamy do śledzenia informacji na temat kolejnych gwiazd, które wystąpią w tym roku podczas festiwalu – FB ZABRZE SUMMER FESTIVAL 2024.

Źródło: UM Zabrze