Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2023 pod hasłem: „Nauka bez granic”

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2023 pod hasłem: „Nauka bez granic”

03/10/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Już w sobotę, 7 października, rozpocznie się 18. edycja Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej. Ponad 170 aktywności poświęconych 20 różnym dyscyplinom nauki będzie czekało na uczestników tegorocznej Nocy Naukowców. 

Organizatorzy nie tylko zapraszają do Centrum Nowych Technologii i Centrum Edukacyjno-Kongresowym w Gliwicach, ale także do budynków pracowni i laboratoriów znajdujących się w jednostkach oraz na wydziałach. W naszym mieście Noc Naukowców odbędzie się także na dwóch zabrzańskich wydziałach: Inżynierii Biomedycznej oraz Organizacji i Zarządzania.

Noc Naukowców odbywa się pod hasłem „Nauka bez granic”, a Politechnika Śląska udowadnia, że nauka powinna być dostępna dla wszystkich, którzy mają ochotę ją poznawać. 

Program Nocy Naukowców jest dostępny na stronie: www.nocnaukowcow.com.pl. Uczestnicy mogą zarejestrować się na wybrane aktywności za pośrednictwem specjalnego systemu. Wydarzenie jest bezpłatne, ale aby wziąć udział, należy uzyskać darmową wejściówkę w systemie rejestracji, dostępnym poprzez na stronie internetowej: https://nocnaukowcow.com.pl/skomponuj-swoja-noc/


Źródło: UM Zabrze