Noc z dreszczykiem w Multikinie

Noc z dreszczykiem w Multikinie

19/03/2024 Wyłączono przez admin

Monumentalne starcie między najsłynniejszym japońskim potworem a monstrualnym gorylem z kultowej serii filmów. Można je obejrzeć w zabrzańskim multikinie, 27 marca, na nocnym minimaratonie. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Przygotujcie się na noc z dreszczykiem! Komu kibicujecie? Godzilli czy Kongowi? Zapraszamy na mrożące krew w żyłach, spektakularne widowisko, w trakcie którego ważyć będą się losy całego świata. W trakcie naszego minimaratonu z Godzillą i Kongiem zaprezentujemy dwa filmy, w tym jeden premierowo. Starujemy o godz. 20.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Pierwszy to film z 2021 roku, zatytułowany „Godzilla vs. Kong”, czyli pierwsza część opowieści o wielkim starciu tytanów. Kong i jego obrońcy wyruszą na wyprawę, by odnaleźć dom. Na ich drodze pojawi się Godzilla, siejąca zniszczenie na całym świecie. Jakie konsekwencje będzie miało spotkanie dwóch słynnych potworów?

Drugi film zabrzańskie Multikino pokaże premierowo. To „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. – W długo oczekiwanym sequelu Godzilla i Kong będą musieli stawić czoła tajemniczemu zagrożeniu, które zakwestionuje zarówno istnienie potworów, jak i nas samych. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” zabierze widzów w niezapomnianą przygodę, w trakcie której będą mieli szansę odkryć tajemnice Wyspy Czaszki, a także zgłębiać historię istnienia tytanów oraz ich enigmatycznych początków – wyjaśniają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na ten minimatron w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 24 marca, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, z hasłem „Minimaraton w zabrzańskim Multikinie”.