Noworoczna Rewia Przebojów

Noworoczna Rewia Przebojów

29/12/2023 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 7 stycznia 2024 /niedziela/ godz. 17.00 na koncert NOWOROCZNA REWIA PRZEBOJÓW.

sti

Na dobry początek Nowego Roku publiczność czeka uczta pełna elegancji i fantastycznej muzyki w doskonałym wykonaniu artystycznym. Dwugodzinna gala obfitować będzie w najpiękniejsze melodie i przeboje wszechczasów. Evergreens, czyli „wiecznie zielone” melodie, które zabrzmią tego wieczoru, nie wymagają rekomendacji, bo od lat stanowią klasykę swoich gatunków. W programie gali atrakcyjny bukiet brzmień, emocji, wspomnień i wystrzałowej energii, aby w wyśmienitym nastroju i z klasą rozpocząć Nowy Rok!  

Tego wieczoru zabrzmią m.in.: „New York, New York”, „Człowiek z La Manchy”, „Dumka na dwa serca”, „Seksapil”, „Sway”, „La vien rose”, „Deszczowa piosenka”, „Hallelujah”, „Waterloo”, „Pour una cabeza”, „Skrzypek na dachu”, „Phantom in opera”, „Belle” – „Dzwonnik z Notre Dame”, „Woman in love”, „American patrol”, „Artystki z Variete”, „Tańcuj boskie dziewczę z Węgier”, „Va Bank”, „Time to say goodbye”.

Na scenie wystąpią charyzmatyczni soliści, którzy swoimi występami każdorazowo zdobywają serca i gorący aplauz na scenach całego kraju i za granicą: Olivia Ohl-Szulik (sopran), Monika Biederman-Pers (sopran), Ireneusz Miczka (baryton) oraz Piotr Karzełek (baryton). Muzykę dopełni atrakcyjna choreografia Sabiny Langner oraz taniec w wykonaniu „Sun Duo” – Julia Kulawik i Przemysław Łamacz. Ponadczasowe kompozycje zabrzmią brawurowo w nowych aranżacjach i wykonaniu znakomitego zespołu muzycznego pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego – pianisty, kompozytora i aranżera, który przez ostatnie kilkanaście lat koncertował z Ireną Santor. Przewodnikiem przebojowego muzycznego wieczoru będzie Małgorzata Mendel.

Noworoczna Rewia Przebojów to pełne najlepszej energii i muzycznych brzmień – niezapomniane rozpoczęcie Nowego Roku.

Choreografia: Sabina Langner
Scenografia: Małgorzata Stryj „Magiczny ślub”
Reżyseria świateł: Wacław Czarnecki

Wystąpią:
Olivia Ohl-Szulik (sopran)
Monika Biederman-Pers (sopran)
Piotr Karzełek (baryton)
Ireneusz Miczka (baryton)
Julia Kulawik i Przemysław Łamacz (tancerze)
Zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego

Prowadzenie: Małgorzata Mendel

BILETY w cenie: 90 i 80 zł
Bilety grupowe (min. 10 osób) w cenie: 50 i 49 zł/os (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Rudzka Karta Seniora: rabat 20 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Uwaga! Promocje nie łączą się

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40
ZAPRASZAMY

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty
ul. P. Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl