Pamiętnik ponownie w Kinie na Obcasach

Pamiętnik ponownie w Kinie na Obcasach

06/02/2024 Wyłączono przez Maja Girycka

Na sentymentalną podróż, do roku 2004, zaprasza wszystkie panie zabrzańskie Multikino. Podczas lutowego „Kina na Obcasach” wyświetlony będzie melodramat „Pamiętnik”, który swoją premierę miał właśnie dwie dekady temu.  Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

„Pamiętnik” jest ekranizacją bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa. To historia  wielkiej miłości, która rozkwitła na początku lat 40., gdzieś w Karolinie Północnej. Film rozpoczyna się sceną, w której stary mężczyzna czyta pamiętnik kobiecie, chorej na Alzheimera. Zapisano w nim historię wielkiej miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

„Kino na Obcasach” to idealny pomysł, by wieczór spędzić w gronie przyjaciółek i obejrzeć dobry film. W tym miesiącu to wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego. Film rozpocznie się o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu Multikina będą spotkania z partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu.

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na lutowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do najbliższego czwartku, 8 lutego, do godz. 20.00, wyślą na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, e-maila z hasłem: „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.