Trwa nabór BYTOM LIVE MUSIC!

Trwa nabór BYTOM LIVE MUSIC!

06/02/2024 Wyłączono przez admin

Bytomskie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić do udziału w przeglądzie Bytom Live Music, którego zwycięzcy będą mieli możliwość wystąpienia podczas tegorocznych, jubileuszowych Dni Bytomia. Na zgłoszenia czekamy do 18 marca.        

BYTOM LIVE MUSIC to wydarzenie stworzone do promocji bytomskich Artystów, którzy marzą o występnie na dużej scenie, podczas jubileuszowych DNI BYTOMIA. Bytom w tym roku obchodzi 770-lecie nadania praw miejskich.

becek

Warunkiem koniecznym jest, aby przynajmniej połowa składu zespołu była mieszkańcami Bytomia. Ważne, by Artyści zaprezentowali swój autorski repertuar w dowolnym stylu muzycznym. Jury będzie oceniać: poziom i technikę wykonania, brzmienie zespołu, opracowanie muzyczne, teksty pod kątem przekazu i wartości literackiej, ogólne wrażenie artystyczne i estetyczne. Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap: Nabór zespołów muzycznych BYTOM LIVE MUSIC

Przegląd ma wyłonić wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Bytomia. Zainteresowani na przesłanie video nagrania mają czas do 18 marca. Aby wziąć udział w naborze, należy nagrać dwa utwory własnego autorstwa i wraz z formularzem zgłoszeniowym przesłać do 18 marca na adres: impresariat@becek.pl. Co ważne nagranie video nie musi być profesjonalne, ale zalecamy zachowanie najwyższej staranności. Przygotowany plik można załączyć z pomocą zewnętrznych źródeł np. Dysk Google lub „We Transfer”, aby nie stracić jakości filmu. Szczegóły na www.becek.pl.

II etap: Ogłoszenie wyników

3 kwietnia zostanie ogłoszona decyzja jurorów o trzech zwycięzcach, którzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Szczegóły oraz niezbędne załączniki wraz z regulaminem: https://www.becek.pl/program/category,80/page,1/event,2913,przeglad_zespolow_muzycznych_bytom_live_music_2024