Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej

Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej

27/05/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 18 czerwca 2022 /sobota/ godz. 17.00 na spektakl komediowy Teatru na „5” pt. POPRAWKA, CZYLI JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ.

TEATR na „5” ma zaszczyt zaprosić na premierę komedii autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej pt. „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej”. Spektakl – zabawna komedia – opowiada o tym, że miłość może się zdarzyć w każdym wieku.

On – starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona – piękna, pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? Może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy za ścianą stoi nadopiekuńcza córka Barbara? Do tego Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona). I czego dotyczy tytułowa „poprawka”? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu.

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawa intryga, skrywane tajemnice i mnóstwo humoru – mamy nadzieję – zapewnią dobrą rozrywkę. Zapraszamy!

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska
Adaptacja sztuki za zgodą autorki scenariusza
Reżyseria: Joanna Gieruszyńska, Andrzej Gieruszyński
Scenografia – pomysł i wykonanie: Andrzej Gieruszyński
Premiera: 18.06.2022

Występują: Joanna Gieruszyńska, Kazimiera Podczaszy, Jagoda Ksoll, Alicja Dudek, Andrzej Gieruszyński, Antoni Nocoń, Adrian Dudek

mck

WSTĘP BEZPŁATNY – wejściówki do odbioru w kasie w MCK

Rezerwacja pod nr tel. 32 248 62 40
Zapraszamy!  

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl