Przygody Zefirka i spółki – W krainie żywiołów

Przygody Zefirka i spółki – W krainie żywiołów

14/10/2021 Wyłączono przez Maja Girycka

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 17 października 2021 /niedziela/ godz. 16.00 na interaktywny spektakl muzyczno-taneczny dla dzieci w wieku 4-11 lat „Przygody Zefirka i spółki – W krainie żywiołów”, w wykonaniu aktorów Teatru w Ruchu

Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek – dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę – wyraziste charaktery bohaterów podkreślone są zjawiskową choreografią, zabawnymi piosenkami i barwną scenografią. Kłócąc się z sobą o pierwszeństwo, Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę. To dzieci ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych często nie jest naszą wadą ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej Planety.

Spektakl porusza tematykę akceptacji inności i szacunku wobec drugiego człowieka. Dzieci oglądając spektakl pogłębiają również wiedzę przyrodniczą: wyjaśnia on zmiany zachodzące cyklicznie w przyrodzie, zjawiska atmosferyczne i to, w jaki sposób nasze życie zależy od dóbr Natury.

Czas trwania: 60 minut (bez przerwy)

BILETY w cenie: 15 zł
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!