Romans i dramat tylko dla kobiet

Romans i dramat tylko dla kobiet

06/11/2023 Wyłączono przez admin

Thriller i romans, i dramat. Trzy w jednym, jak to bywa w filmach Woody’ego Allena. Jego najnowszy film pt. „Niewierni w Paryżu” zobaczą jako pierwsze panie, które 13 listopada przyjdą do zabrzańskiego Multikina na „Kino na Obcasach”. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Tym razem dla pań mamy przedpremierowy pokaz. Czeka je wiele emocji, bo thriller i romans to idealne połączenie na listopadowy wieczór w kinie – zapowiadają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Mistrz Woody Allen akcję swojego najnowszego filmu osadził w Paryżu. Jego główni bohaterowie Fanny (w tej roli Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża. Wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi. Jak rozwinie się ta historia? Życie podpowiada kilka scenariuszy, a co nakręcił Allen? Odpowiedź poznają jako pierwsze te panie, które wybiorą się na przedpremierowy seans, 13 listopada (oficjalna premiera w Polsce zapowiadana jest na 17 listopada).

„Kino na Obcasach” w zabrzańskim Multikinie  to comiesięczne okazje, by panie spędziły wolny wieczór w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. W tym miesiącu to wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 13.11. Film rozpocznie się o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu zabrzańskiego Multikina są spotkania z partnerami wydarzenia, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu. Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na listopadowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 8 listopada, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.