Rowerowe Atrakcje towarzyszące startowi siódmego etapu 80. Tour de Pologne w Zabrzu

Rowerowe Atrakcje towarzyszące startowi siódmego etapu 80. Tour de Pologne w Zabrzu

02/08/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Wszystkich miłośników rowerów, i nie tylko, zapraszamy w najbliższy piątek, 4 sierpnia, od godz. 12.00, na promenadę Areny Zabrze. Odbędzie się tam „Rowerowa Frajda” dla całych rodzin. Aktywni rowerzyści będą mogli zmierzyć się na torze przeszkód, a najmłodsi skorzystać z darmowych dmuchańców. Stowarzyszenie Rowery Zabytkowe Zabrze zaprezentuje unikalną kolekcję oryginalnych rowerów z okresu międzywojennego. Uczestnicy imprezy będą również mieli okazję nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. To tylko część atrakcji, które czekają nas podczas imprezy, która towarzyszy siódmemu etapowi 80. wyścigu Tour de Pologne.

arena

Na uczestników „Rowerowej Frajdy” będą czekały również stoiska: sklepów sportowych (m.in. Decathlon), siłowni Smart Gym, Miejskiego Ośrodka Kultury i Muzeum Górnictwa Węglowego. Czas niewątpliwie umili strefa relaksu i oferta gastronomiczna.

Impreza potrwa do godziny 16.00. Dla osób przywożących swój rower samochodem przewidziano parking przy Zespole Szkół nr 17 w Zabrzu (ul. Piłsudskiego 58). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Źródło: UM Zabrze