Jak to się robi – Rwetes z rewersem

Jak to się robi – Rwetes z rewersem

22/02/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu zaprasza do wysłuchania drugiego odcinka bibliotecznego podcastu „Rwetes z rewersem w tle„. Będzie trochę o historii, zmianach i ciekawych działaniach, nie tylko książkowych.

W pierwszym odcinku można było poznać liczby związane z zabrzańską Biblioteką. W drugim poznać będzie można jej działanie, w ujęcie trochę historycznym. Dzięki rozmowie z dyrektorem MBP w Zabrzu, Tomaszem Iwasiów, poznajemy historię patrona – Jerzego Fusieckiego, poznajemy ciekawą inicjatywę, która dzieje się w tej chwili w Bibliotece, ale także możemy dowiedzieć się w czym Biblioteka była druga w kraju.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy i przy okazji przypominamy, że kolejny odcinek już w marcu, a w nim dyskusje z naszymi bibliotekarkami o książkach.

Nowy odcinek znajdziecie na SpotifyGoogle PodcastApple Podcast oraz na stronie internetowej i aplikacji Anchor.fm. Odsłuchać można również na YouTubie. Osobom, które chciałaby być na bieżąco i odsłuchiwać „Rwetes z rewersem w tle” zachęcamy do subskrypcji.