Tłusty czwartek z bluesem

Tłusty czwartek z bluesem

03/02/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim zaprasza na koncert bluesowy w wykonaniu zespołu „Kulisz 4 Rock&Roll”, który odbędzie się 16 II 2023 r. o godz. 19.00.

ckś

Po koncercie, zgodnie z tradycją „Tłustego czwartku z bluesem”, dzielimy się wrażeniami przy pączku i kawie (w cenie biletu).

Kulisz 4 Rock&Roll – alternatywny zespół blues-rockowy powstały w 2022 r. z inicjatywy Marka Idzika – bas i Adama Kulisza – śpiew, gitary. Do składu dołączyli Zbigniew Szczerbiński – perkusja (Dżem) i Aleksander Korecki – saksofony, flet ( Elektryczne Gitary). W ubiegłym roku zespół nagrał w studiach MAQ Records 5 autorskich utworów, z których 4 ukazały się na EP. Premiera wydawnictwa miała miejsce 5 sierpnia 2022 w trakcie trwania festiwalu Bies Czad Blues, na którym zespół wykonał premierowy koncert. Utwory zostały zaprezentowane na antenach radiowych i spotkały się z bardzo przychylnym przyjęciem przez redaktorów muzycznych, m.in. Wojciecha Manna w audycji „Manniak po omacku” Radia Nowy Świat.

Bilet: 50 zł – do nabycia w kasie Centrum oraz na www.kupbilecik.pl Więcej informacji na https://www.facebook.com/CentrumKulturySlaskiej