TO JEST MAGIA

TO JEST MAGIA

19/01/2024 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 3 lutego 2024 /sobota/ godz. 17.00 na widowisko iluzjonistyczne TO JEST MAGIA.

Zapraszamy na autorskie widowisko iluzjonistyczne w wykonaniu współczesnych magików – Marka Migdała i Kacpra Migdała z grupy MaxMagicFX. Głównym celem tego wyjątkowego show jest ukazanie szeroko pojętej, nowoczesnej iluzji. Poprzez połączenie kilku różnych konceptów stworzymy spektakl interaktywny, którego częścią staną się sami widzowie. Większość efektów oraz rutyn odbędzie się z ich udziałem.

Widowisko „To jest magia” to niezwykła podróż w świat magii i tajemnicy, gdzie nowocześni iluzjoniści sprawią, że wspólnie stworzymy interaktywny spektakl, a to od Państwa decyzji będzie zależał jego przebieg. Pokaz wypełniony jest również zdrowym humorem, dzięki czemu każdy z Państwa na pewno będzie się doskonale bawił. Ten wieczór będzie pełen nie tylko niesamowitych iluzji, ale także emocji, które pozostaną w Waszych wspomnieniach na długo. To okazja, by oderwać się od codzienności i zanurzyć w świecie tajemniczych efektów, które przeniosą Was do krainy magii.

Nie przegap tej niesamowitej chwili pełnej iluzji, tajemnicy i samej magii!
Do zobaczenia na naszym niezwykłym spektaklu!

Czas trwania: 120 min. (1 przerwa)
Widowisko dla: dzieci od 8 lat i dorosłych

BILETY w cenie: 40 i 35 zł

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40
ZAPRASZAMY!

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty
ul. P. Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl