Tylko nie Ty w Kinie na Obcasach

Tylko nie Ty w Kinie na Obcasach

27/02/2024 Wyłączono przez Maja Girycka

Komedia „Tylko nie Ty” bije rekordy popularności za oceanem. Czy spodoba się również polskiej publiczności? Jako pierwsze przekonają się o tym panie, które 4 marca wybiorą się na Kino na Obcasach, do zabrzańskiego Multikina. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino

Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

W filmie „Tylko nie Ty” Bea (w tej roli Sydney Sweeney) i Ben (gra go Glen Powell) wydają się być wprost idealną, wymarzoną parą. Niestety, po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista relacja staje się lodowato zimna. Do czasu. Los sprawia, że niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Bea i Ben robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych: udają, że są parą.

Nasze „Kino na Obcasach” to dobry pomysł, by wieczór spędzić w gronie przyjaciółek i obejrzeć dobry film. W tym miesiącu to wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 4 marca. Film rozpocznie się o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu naszego Multikina będą spotkania z partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu. – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na marcowe „Kino na Obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do najbliższego czwartku, 29 lutego, do godz. 20.00, wyślą na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, e-maila z hasłem: „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.