Craftomania – Dzień Dziecka

Craftomania – Dzień Dziecka

31/05/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Głęboko pod ziemią, ukryte przed ludzkimi oczami, w innym wymiarze znajduje się Podziemne Królestwo Craftomani.

Tutaj liczy się spryt, kreatywność i szybkość! Przygotujcie się na dobrą zabawę i współpracę (w wielu zadaniach okaże się bardzo ważna) i do dzieła! Przed Wami zadaniasurowce do zdobycia i spotkanie z tajemniczymi mieszkańcami tego świata. Żeby móc popracować musicie zdobyć odpowiedni sprzęt, pomyśleć jak rozwiązać problemy napotkane na drodze i wykazać się odwagą. 

Czy znajdą się wśród Was śmiałkowie, którzy przejdą przez pnącza podziemnego lasu? Zmierzą się z atakiem nieprzyjaznych mobów i wyjdą z tego starcia zwycięsko? I czy uda Wam się złamać kod, który gwarantuje przejście do kolejnego poziomu – MICRO!? 

Tutaj staniecie oko w oko z potężnymi maszynami, a Wasza przygoda zakończy się po odnalezieniu ruchomej bramy kresu królestwa – kolejka Karlik. Rozglądajcie się dookoła uważnie, bez przejścia przez tą bramę nie uda Wam się powrócić do swojego wymiaru. 

Sztolnia Królowa Luiza zaprasza wszystkich odważnych i żądnych przygód w dniach 01.06 – 05.06. br. do odwiedzenia Craftomani! 

Po powrocie do znanej Wam rzeczywistości koniecznie posilcie się w naszym domku na plaży – możemy się tylko domyślać ile straciliście energii.

A na koniec przygody sprawdźcie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy i rozważcie powrót do podziemnego świata, który skrywa wiele tajemnic

mgw

Trasa przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. Jej czas trwania to 1,5 godziny.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasach Muzeum Górnictwa Węglowego i online.