CYRK PARTOLINI – Dzień Dziecka w MCK

CYRK PARTOLINI – Dzień Dziecka w MCK

13/05/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 1 czerwca 2022 /środa/ godz. 17.00 na spektakl kabaretowy dla dzieci CYRK PARTOLINI.

Poznacie prawdziwego magika, który dzięki prawdziwej magii „spróbuje” zaczarować swój kapelusz. A co z niego wyjdzie? Tego nie wie nikt. Jest także i coś dla niejadków. Dzięki zabawnie poprowadzonej fabule, najmłodsi przekonają się co daje zjedzenie obiadu, który wcześniej ugotował dla nich szalony kucharz. Obiad – tak jak i śniadanie – to podstawa, a dzięki takim posiłkom na własne oczy zobaczymy jak szczupły atleta przeobraża się w potężnego siłacza.

Dzieci staną przed wielkim wyzwaniem jakim jest np. utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Wszystko po to, by pokonać wielką bakterię, która tylko czyha na wielki kąsek słodkości. Cyrk Partolini jest nie tylko jedyny w swoim rodzaju, ale także i… magiczny.

Cyrk Partolini pełny jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę młody widz zapozna się nie tylko ze sztuką sceniczną, ale też doświadczy pełnowartościowej zabawy z elementami interaktywnymi. Nie zapominamy także o nauce przez zabawę. Rodzina Partolini przygotowała wspólny czas, energetycznej i szalonej zabawy! Tutaj nie jest jak w normalnym cyrku. Tutaj nie wszystko się może udać. Tylko w Cyrku Partolini takie rzeczy są możliwe! Dlaczego? Ponieważ to nie jest normalny cyrk! To jest – Cyrk Partolini. Jedno jest pewne, zawsze będzie śmiesznie.

Całe przedstawienie pełne jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Uczymy dzieci, dystansu do siebie tylko przez zabawę. Pokazujemy, że w każdym dorosłym jest jeszcze dziecko, zapraszając rodziców do zabawy – na scenie! Żadne widowisko nie ma w sobie tyle energii, humoru i muzyki. Co najważniejsze: uczymy bawiąc. Jak? To proste! Więc wiemy jak to robić. Sami jesteśmy rodzicami.

Mali widzowie są największym przykładem, że to co proste i wesołe, może dostarczyć rozrywki na poziomie,. A tego próżno szukać w dzisiejszych widowiskach i spektaklach. Na sali będzie panować uśmiech, szaleństwo i najlepsza zabawa – wspominana jeszcze długi czas po spektaklu. Czegoś takiego nie zobaczycie w żadnym, innym programie dla dzieci i rodziny!

mck

Więcej na: https://kabaretdno.pl/cyrk-partolini/

Czas trwania: 60 min. (bez przerwy)

Bilety w cenie: 25 i 20 zł
Rudzka Karta Rodziny 3+: rabat 50 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie MCK)
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!  

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl