Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„JEZIORO ŁABĘDZIE” w wykonaniu Royal Ukrainian Ballet

19 lutego, 2023 / 18:30 - 20:00

płatne
dmit

Jezioro łabędzie” to spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.

Royal Ukrainian Ballet z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.

 

Bilety w cenie od 90 zł do 160 zł do nabycia w kasie DMiT i online.

Szczegóły

Data:
19 lutego, 2023
Godzina:
18:30 - 20:00
Koszt:
płatne
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.dmit.com.pl/repertoire/zabrze-jezioro-labedzie-w-wykonaniu-royal-ukrainian-ballet/227.html?view=event

Miejsce wydarzenia

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
ul. Gen. de Gaulle'a 17
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map
Telefon:
32 271 56 41 wew. 32
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia