Finałowy koncert Muzyki Filmowej

Finałowy koncert Muzyki Filmowej

07/02/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Fundacja Operetka Śląska wraz z Orkiestrą im. Arcyksiężnej Marii Krystyny Habsburg zapraszają na 6 edycję Śląskiego Festiwalu Operetki. Finałowy koncert Muzyki Filmowej odbędzie się 19 lutego (niedziela) o godz. 18.00 w Bytomskim Centrum Kultury.

Muzyka jest lekarstwem duszy, muzyka filmowa dodatkowo sprawia, że przenosimy się w świat klasyków światowego kina. Zaproszeni goście są gwarantem niesamowitych doznań muzycznych oraz świetnej atmosfery.

W koncercie muzyki filmowej usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: „Wojna domowa”, „Ojciec chrzestny”, „Titanic”, „Misja”, „Jak rozpętałem II WŚ”, „Czterdziestolatek”, „Bonanza”, „Śniadanie u Tiffany’go”.

becek

Dzięki pasji i konsekwencji działania dr. Sylwestra Targosz-Szalonka znakomitego śpiewaka-tenora, ale i aktora oraz dyrygenta została powołana Fundacja Operetka Śląska, która, choć przeminęły teatry operetkowe, nie pozwoliła lekkiej Muzie odejść w zapomnienie. I jak się okazuje słusznie, gdyż kolejny raz udaje się z powodzeniem zorganizować Śląski Festiwal Operetki.

Wystąpią soliści: Mona Lisa, dr Sylwester Targosz-Szalonek oraz Kameraliści Orkiestry im. Arcyksiężnej Marii Krystyny Habsburg.

Kierownictwo muzyczne: dr Sylwester Targosz-Szalonek.

Bilety: normalne 70 zł, ulgowe 60 zł

Szczegółowe informacje oraz bilety na stronie www.becek.pl.