Magic Mike zatańczy w Multikinie

Magic Mike zatańczy w Multikinie

07/02/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Jeśli wierzyć zapowiedziom, ma to być najgorętszy minimaraton tej zimy, i to z rytmami tanecznych przebojów i salwami śmiechu. W noc z piątku na sobotę (10-11 lutego), na ekrany Multikina powraca Magic Mike, i jak głosi tytuł, będzie to jego ostatni taniec. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Magic Mike to prawdopodobnie najbardziej znany filmowy striptizer. Poprzednie dwie części, z 2012 i 2015 roku, zyskały uznanie widzów. Trzecia, którą zatytułowano: „Magic Mike. Ostatni taniec”, ma teraz swoją premierę. Na minimaratonie w zabrzańskim Multikinie prócz tej najnowszej części, wyświetlona zostanie także poprzednia, pt. „Magic Mike XXL”, nakręcona w 2015 roku. W rolę tytułowego bohatera wciela się, podobnie jak we wszystkich poprzednich częściach, Channing Tatum. Tym razem partneruje mu Salma Hayek.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na ten minimatron  w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do końca dnia – środa 08.02.2023 wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Magic Mike w zabrzańskim Multikinie”.