Koncert – Tribute to Wodecki

Koncert – Tribute to Wodecki

16/03/2023 Wyłączono przez admin

W sobotni wieczór, 25 marca o godz. 18.00 zapraszamy w pełną dobrych emocji muzyczną krainę, którą bez wątpienia tworzą przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

Koncert – Tribute to Wodecki to hołd dla cenionego i uwielbianego muzyka, podczas którego zabrzmią utwory z różnych okresów twórczości Artysty m.in. „Zacznij od Bacha”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Chałupy welcome to”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Nad wszystko uśmiech twój”, „Oczarowanie”.

becek

Oryginalne aranżacje, czyste brzmienie i nietuzinkowa narracja, która jest niespodzianką, to ogromne walory tego wyjątkowego koncertu. Koncert będzie hołdem złożonym jednej z największych postaci polskiej estrady. Na scenie wystąpią: Mateusz Gancarczyk – wokal oraz Orkiestra „Power of Winds” pod dyrekcją Klaudiusza Jani.

Orkiestra Power of Winds powstała w 2016 roku. Założycielem i dyrygentem jest dr Klaudiusz Jania – kompozytor, dyrygent, aranżer. Orkiestrę tworzy 30 muzyków, ale formacja występuje także w kameralnych składach. Orkiestrę tworzą absolwenci szkół muzycznych i Akademii Muzycznej. 

Bilety w cenie 40-50 zł można kupić  w kasie BECEKu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/509966337968844