KOSMICZNY SAVOIR-VIVRE

KOSMICZNY SAVOIR-VIVRE

21/02/2024 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza – Z okazji Dnia Kobiet – gościnnie w ŚTI 9 marca 2024 /sobota/ godz. 18.00 na koncert – KOSMICZNY SAVOIR-VIVRE, czyli nuta Szymborskiej.

Wystąpią:
Kasia Łacisz
Jacek Dzwonowski
Tomasz Bieniek
Krzysztof Czarnecki

„Kosmiczny savoir-vivre” to tytuł projektu opartego w całości na twórczości Wisławy Szymborskiej. Ulotność chwil, bezmiar wszechświata i niezwykle komunikatywna poezja stały się źródłem inspiracji dla niezwykłego widowiska muzycznego. Jest to prawdziwa, ach nienachalna uczta dla duszy stworzona przez wyjątkowych artystów. Wysokiej klasy muzycy w nieoczywistych i autorskich aranżacjach porywają w nowy wymiar poezji i muzyki.

Kasia Łacisz – aktorka, wokalistka i songwriterka. Absolwentka Akademii Teatralnej w Krakowie, która od lat jest związana z Teatrem Nowym w Zabrzu oraz śląską sceną teatralną i muzyczną. Wokalistka i współautorka muzyki do projektu „Kosmiczny savoir-vivre”.

Jacek Dzwonowski – wybitny multiinstrumentalista, kompozytor, realizator i producent. Jest współkompozytorem i autorem wszystkich aranżacji utworów w projekcie.

Krzysztof Czarnecki – gitarzysta, kompozytor, realizator i producent. Od wielu lat związany z europejską sceną muzyczną.

Tomasz Bieniek – wirtuoz fortepianu, dla którego muzyka jest najważniejszą pasją.

Czas trwania koncertu: 1 godzina (bez przerwy)

Bilety w cenie: 40 i 35 zł
Rudzka Karta Seniora: rabat 20 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Rudzka Karta Rodziny 3+: rabat 50 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40
ZAPRASZAMY!

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty
ul. P. Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl