Krzyk i krzyk w Multikinie

Krzyk i krzyk w Multikinie

08/03/2023 Wyłączono przez admin

To będzie noc z krzykiem, bo do obejrzenia aż dwie części horroru „Krzyk”. Ten mrożący krew w żyłach minimaraton zaplanowano na najbliższą noc z piątku na sobotę (10-11 marca). Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy aż cztery podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Zapraszamy do naszego Multikina, na ten wieczór horrorów, bo zaprezentujemy dwa filmy z kultowej serii. Pierwszy będzie „Krzyk” z 2022 roku, a po nim, po 15-minutowej przerwie, premierowo „Krzyk VI”. Te najnowsze części zadowolą nie tylko zagorzałych fanów. Przekonajcie się, czy tym razem bohaterom uda się przechytrzyć przebiegłego Ghostface’a i ujść z życiem. Jedno jest pewne, tej nocy nikt nie zaśnie przed ekranem. Seans będzie trzymać w napięciu aż do ostatniej minuty! Zaczynamy o godz. 22.00 –- zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy aż cztery podwójne wejściówki na ten matron horrorów w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je cztery pierwsze osoby, które dziś, 8 marca, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Maraton z Krzykiem w zabrzańskim Multikinie”.