Maraton horrorów w Multikinie

Maraton horrorów w Multikinie

19/04/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Na maraton z „upiorrrnym dreszczykiem” zaprasza zabrzańskie Multikino. Do obejrzenia cztery mrożące krew w żyłach historie, jedna po drugiej. Maraton zaplanowano na noc z piątku na sobotę (21-22 kwietnia). Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

W tę noc gramy same hity, a jeden z prezentowanych filmów wyświetlony będzie premierowo. Startujemy o godz. 22.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Po raz pierwszy obejrzeć będzie można film „MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE”, czyli najnowszą odsłonę legendarnej serii kina grozy. –Tym razem dwie siostry stawią czoła demonom, które przejmują kontrolę nad ludzkim ciałem i podejmą brutalną walkę o przeżycie. Czy uda im się przetrwać? – czytamy w zapowiedziach.

Kolejny film maratonu to „RYTUAŁ”, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film z Anthonym Hopkinsem w jednej z głównych ról. Egzorcyzmy, duchowość i ciemna strona wiary.

Trzecim tytułem są „ZJAWY”. Grupa parapsychologów stara się udowodnić, że duchy nie istnieją. Jednak wokół nich mają miejsce nadnaturalne zjawiska.

 Widzowie obejrzą też „KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA”. To opowieść o Rebbece, która doświadcza przerażających rzeczy, dziejących się wyłącznie w ciemności. – Kim jest przerażająca istota, czająca się na nią w mroku? I jaki ma ona związek z matką dziewczyny? Przekonajcie się w trakcie seansu, po którym aż strach zgasić światło! – czytamy w zapowiedziach.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy trzy podwójne wejściówki na ten matron horrorów w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je trzy pierwsze osoby, które w środę, 19 kwietnia, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Maraton horrorów w zabrzańskim Multikinie”.