Maraton horrorów w Multikinie

Maraton horrorów w Multikinie

07/12/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

„Masakra w święta” to hasło filmowego maratonu w zabrzańskim Multikinie. Do obejrzenia cztery mrożące krew w żyłach historie, jedna po drugiej. Maraton zaplanowano na noc z piątku na sobotę (9-10 grudnia). Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

W tę noc gramy same hity. Dwa z czterech prezentowanych filmów  wyświetlone będą przedpremierowo. Startujemy o godz. 22.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Pierwsza prapremiera to „TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA”. – Jest tak straszny, że nawet najtwardsi wyjadacze uciekają z seansów! Chcesz się przekonać, czy wytrzymasz spotkanie z krwiożerczym klaunem Artem i jego chorymi fantazjami?  – czytamy w zapowiedziach.

Druga prapremiera to „OBŁĄKANA”. Historia kobiety oczekującej na przyjście dziecka, która musi dużo odpoczywać i leżeć, ale przeszkadza jej w tym silne wrażenie, że jej dom jest nawiedzony. Czy to duchy, demony, a może psychoza?

Kolejny film maratonu to „ NARODZINY ZŁA”. Pilotka chroni się przed wrogiem w opuszczonym bunkrze. Okazuje się, że podziemia kryją w sobie mnóstwo przerażających tajemnic. Hodowane tam przez lata monstrum budzi się i wyrusza na łowy, by zgładzić każdego, kto stanie mu na drodze.

Czwarty tytuł to „EGZORCYZMY SIOSTRY ANN”. Tytułowa bohaterka, zmierzy się nie tylko ze złym duchem, ale i nieprzychylnością Kościoła.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na ten maraton horrorów w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do jutra, 8 grudnia do godz. 22.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.pl z hasłem „Maraton horrorów w zabrzańskim Multikinie”.