Nasi na Mundialu w Multikinie

Nasi na Mundialu w Multikinie

25/11/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Mecz Polaków na Mundialu można obejrzeć na wielkim ekranie w zabrzańskim Multikinie. Zapowiada się emocjonująco, bo już jutro, w  sobotę 26 listopada, nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Arabii Saudyjskiej. Dla sympatyków Pokładów Kultury mamy dwa podwójne zaproszenia na transmisję tego sportowego wydarzenia!

To będzie drugi mecz naszej drużyny na mistrzostwach w Katarze. Początek o godz. 14.00, ale w Multikinie transmisja rozpocznie się kilkanaście minut wcześniej, o godz. 13.40.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Zapraszamy do kibicowania i obejrzenia wszystkich rozgrywek Polaków na Mundialu w naszym kinie! – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. Więcej informacji na www.multikino.pl

Dla czytelników „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na transmisję meczu Polski z Arabią Saudyjską, którą obejrzeć można na wielkim ekranie w Multikinie już jutro, w sobotę, 26 listopada. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które dziś, 25 listopada, wyślą email na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Polacy na Mundialu w Multikinie”.