Teściowie tylko dla kobiet

Teściowie tylko dla kobiet

14/08/2023 Wyłączono przez admin

Aż trzy tygodnie przed premierą obejrzeć można komedię „Teściowie 2”. Taką szansę mają wyłącznie panie, które przyjdą do zabrzańskiego Multikina na sierpniowe „Kino na Obcasach”. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

– „Teściowie 2” to kontynuacja świetnie przyjętego, zarówno przez widzów, jak i krytyków, komediowego hitu „Teściowie”. W naszym kinie przedpremierowy pokaz już 22 sierpnia – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

O czym jest film? Weronika i Łukasz, czyli niedoszła para młoda z pierwszej części, postanawia dać sobie drugą szansę na sformalizowanie związku. Zapraszają rodzinę na ślub i przyjęcie weselne, które organizują w urokliwej nadmorskiej miejscowości. Wśród gości są dobrze znani widzom bohaterowie, czyli Wanda i Tadeusz, wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

– Nasze „Kino na Obcasach” to okazja, by panie spędziły wolny wieczór w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. W tym miesiącu na to wydarzenie zapraszamy we wtorek, 22 sierpnia. Film zaczynamy o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu Multikina rozpoczną się spotkania z naszymi partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na sierpniowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 17 sierpnia, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.