Zagłosuj na ”Śląski Dzień Dziecka w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu”

Zagłosuj na ”Śląski Dzień Dziecka w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu”

08/08/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

”Śląski Dzień Dziecka w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu” został nominowany do nagrody „Słoneczniki 2023”. To nagroda doceniająca działania edukacyjne dla dzieci.

Właśnie rozpoczął się kolejny etap plebiscytu Słoneczniki 2023 – głosowanie! Głosy na najbardziej rozwojowe inicjatywy można oddawać do 3 września za pomocą formularza – https://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-slask-2023.php

mgw

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego prosimy Rodziców o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.

Organizatorem plebiscytu jest portal CzasDzieci.pl. Portal, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Chce docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką.